Nascholingen Klachten & Geschillen

Vacature: Co-host online scholingen

Zoek jij een leuke bijbaan in (veelal) de avonduren waarvoor je niet de deur uit hoeft? Ben je handig met computers en met Zoom? Een online scholing wordt gegeven door een docent en ondersteunt door een co-host. Wil jij de rol van co-host vervullen?

Vacature: Co-host online scholingen

Zoek jij een leuke bijbaan in (veelal) de avonduren waarvoor je niet de deur uit hoeft? Ben je handig met computers en met Zoom? Stichting DOKh organiseert regelmatig online scholingen voor zorgverleners, denk hierbij aan huisartsen, doktersassistenten en verloskundigen. Als platform gebruiken we hiervoor Zoom. Een online scholing wordt gegeven door een docent en ondersteunt door een co-host. Wil jij de rol van co-host vervullen?

Wat zijn je taken als co-host?

Je logt ongeveer 30 minuten voor de start van een online scholing in op één van onze Zoom-accounts. Je laat eerst de docent binnen en samen zorgen jullie ervoor dat het geluid/beeld goed werkt en dat de presentatie klaarstaat.

Ongeveer 15 minuten voordat de online scholing van start gaat laat jij als co-host de deelnemers binnen vanuit de Zoom-wachtkamer. Wanneer deelnemers problemen hebben met hun beeld of geluid help je hen hierbij. Wanneer de scholing van start gaat maak jij een deelnemer co-host en kan je zelf weer afsluiten. De docent gaat vanaf dat moment alleen verder.

Wat bieden we je?

Je kunt vanuit huis werken en krijgt in een Whatsapp verzoeken met data waarop je kunt werken. We vragen je op deze verzoeken te reageren met een ‘ja’ of ‘nee’. Informatie over de scholing krijg je vervolgens per mail.

De beloning is € 17,50 bruto per uur.

Interesse?

Stuur dan je motivatiebrief en CV naar José Lentz (jlentz@dokh.nl) en we komen graag met je in gesprek.