NTS Triage Congres 2026

Jaarlijks organiseert Stichting NTS het NTS Triage Congres. Triage in de spoedzorg staat centraal en elk jaar is er een ander thema. Het congres is geschikt voor o.a. verpleegkundigen SEH, centralisten ambulance meldkamers, triageprofessionals op de huisartsenspoedzorg, medisch managers.

Het thema van 2026: Triage is verder kijken dan de urgentie.

Aanmelden
  • woensdag 15 april 2026
  • 8.30 tot 18.00
  • Doktersassistent, Huisarts, Huisarts in opleiding, Triagist, Verpleegkundig specialist werkzaam in huisartsenpraktijk, Verpleegkundige
  • NBC Congrescentrum (Blokhoeve 1 , 3438 LC, NIEUWEGEIN)
  • Cursusprijs €295
    Vroegboekkorting t/m 15 februari 2025 €-20
  • Contactpersoon:
    Marguérite Tiemstra
    E: mtiemstra@dokh.nl
  • Accreditatie: 6 uur

Wat ga ik leren?

Triage gaat ook steeds meer over samenwerking tussen verschillende zorgpartijen, doorverwijzingen, het geven van (overbruggings-) adviezen en het managen van verwachtingen. Een belangrijk onderdeel hierbij is het te woord staan van collega’s, andere zorgverleners en patiënten en hoe je jouw boodschap duidelijk kan overbrengen. Op deze onderwerpen willen we inspelen door twee zeer inspirerende plenaire sprekers uit te nodigen en veel “hands-on” workshops in het programma op te nemen.

Lisa Loeb trapt het congres af met inhoud, authenticiteit en humor. Zij weet hoe je lastige onderwerpen
bespreekbaar maakt en neemt je onder andere mee in hoe je taboes doorbreekt met humor.
Tussen de plenaire bijeenkomsten zijn er veel verschillende workshops.

Dominik Messiaen sluit het congres af met een energieke, interactieve en humoristische keynote over de
kracht van beïnvloeding. Hij leert je hoe je sneller vertrouwen opbouwt, overtuigend communiceert op
bewust én onbewust niveau en hoe je omgaat met bezwaren en agressie.

Programma

  • 08.30 uur – Ontvangst
  • 09.15 uur – Opening door Tessa Postuma, dagvoorzitter en voorzitter van de NTS-redactieraad
  • 09.25 uur – Plenaire spreker: Lisa Loeb
  • 10.35 uur – Workshopkeuzerondes en netwerkronde
    • Tussendoor wordt een heerlijke lunch verzorgd
  • 16.15 uur – Plenaire spreker: Dominik Messiaen
  • 17.00 uur – Borrel

Sprekers

NTS sprekers 2026

Workshops per ronde

Accreditatie

Accreditatie is in aanvraag voor onderstaande registers:

ABC1 Huisartsen, specialisten ouderengeneeskunde
KABIZDoktersassistenten, triagisten
NAPA Physician assistants
NVSHANederlandse Vereniging van Spoedeisende Hulp Artsen
V&VNPOH-S, verpleegkundigen, verpleegkundig specialisten
VSVerpleegkundig specialisten

Wij kunnen je accreditatiepunten alleen registreren als je het juiste registratienummer invult bij je aanmelding. Ben je niet geregistreerd in een van de genoemde registers, dan ontvang je van ons een digitaal bewijs van deelname in de vorm van een certificaat.

Korting

Meld je je voor 15 februari aan? Dan ontvang je €20,- vroegboekkorting*.

* Let op: kortingsacties zijn niet in combinatie mogelijk.

Annuleringsvoorwaarden

Tot en met 4 maart 2026 kun je kosteloos annuleren. Dit kan per mail secretariaat@dokh.nl

Bij annulering na 4 maart vindt er geen restitutie van het cursusgeld meer plaats en ben je verplicht de dan nog openstaande factuur/incasso te voldoen.

Bij inschrijving ga je automatisch akkoord met de annuleringsvoorwaarden.

Terugblik NTS-congres in 2025

Sfeer proeven? Bekijk dan deze video.

Inschrijven

Bij je eerste inschrijving voor een nascholing, word je ook ingeschreven voor onze nieuwsbrief. Deze ongeveer 2-wekelijkse nieuwsbrief bevat voor jouw beroepsgroep interessante informatie en geaccrediteerde nascholingen. Zo blijft je vakkennis up to date! Wil je deze nieuwsbrief niet ontvangen? Klik dan hier.

Inschrijven voor deze cursus